Produkty DAY NIGHT są używane dokładnie tak, jak zwykle. Rano użyjesz pasty na dzień z olejem kokosowym i naszej szczoteczki sonicznej LED, a wieczorem czarnej pasty na noc z węglem aktywnym i ponownie naszej sonicznej szczoteczki LED. Pozwoli to osiągnąć pożądany efekt białych zębów.
Przed pierwszym włączeniem szczotki Day Night należy otworzyć dolną część, w której znajduje się akumulator, a następnie zdjąć pokrywę ochronną z akumulatora. Następnie włóż baterię z powrotem, a szczoteczka Day Night będzie gotowa, aby dać Ci jasny uśmiech.
Tak oczywiście. Nasze pasty nie mają wpływu na plomby dentystyczne ani korony, ponieważ są to produkty całkowicie naturalne.
Oczywiście, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail info@daynight.pl
Smakuje tak wspaniale, że będziesz miał ochotę zjeść ją, a nie tylko myć nią zęby.
Codziennie używaj naszej pasty i szczoteczki sonicznej LED do higieny jamy ustnej, tak jak zwykle.
Idealnie nadaje się do stosowania past DAY NIGHT codziennie, rano i wieczorem, podobnie jak przy normalnej higienie jamy ustnej. Aby uzyskać doskonały wynik, zalecamy użycie pasty z naszą szczoteczką soniczną LED.
Nie, Day Night nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Cena za zestaw Day Night wynosi 15,99 €, za szczotkę elektryczną LED Day Night 14,99 €, a za kompletny zestaw Day Night 29,99 €.
Na naszej stronie internetowej możesz wybrać płatność przy odbiorze, przelew bankowy, płatność kartą lub Paypal.
Tak, możesz zamówić Day Night z oficjalnej strony www.daynightwhitening.com, która wysyła Day Night na całym świecie za stałą cenę wysyłki w wysokości 5 €.
Tak! Produkty na całą noc są bezglutenowe 🙂
Zalecamy korzystanie z Day Night dla osób powyżej 12. roku życia.
Jeśli jesteś blogerem lub osobą wpływową i chcesz z nami współpracować, skontaktuj się z nami pod adreseminfo@daynight.pl